امروز: ۱۴۰۰/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۶ شهريور ساعت ۱۱:۴۸ کد مطلب: 65875
  بهره مندی بیش از 60 هزار نفر در هفته احیا امربه معروف از برنامه های اعضا جوانان

معاون امور جوانان خراسان رضوی از بهره مندی 68 هزارو 32 نفر از برنام های اعضا جوانان در هفته احیا امربه معروف و نهی از منکر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: 397 نفر از اعضا جوانان در برنامه های هفته احیا امربه معروف و نهی از منکر شرکت نمودند که از این تعداد 245 نفر خواهر و 152 نفر از اعضا برادران بودند.

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی مرتبط با هفته احیا ، گفت: درج مطالب مرتبط در فضای مجازی وتقدیر از آمران به معروف و ناهیان از منکر از مهمترین فعالیتهای انجام شده در این هفته بوده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی