امروز: ۱۴۰۰/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۰ شهريور ساعت ۱۳:۵۸ کد مطلب: 65900
 تزریق بیش از 21 هزار دوز واکسن در طرح ایران یاران جوان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ازتزریق 21 هزارو 230 دوز واکسن در اجرای طرح «ایران یاران جوان» در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:طرح ایران یاران جوان با هدف مهار ویروس کرونا وسهولت واکسیناسیون عمومی توسط اعضا هلال احمر در خراسان رضوی در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به مشارکت 987 نفر روز دراین طرح، گفت:78 هزارو 304 نفر روز از خدمات اعضا جمعیت هلال احمر در این طرح بهره مند شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: از ابتدای اجرای این طرح شاهد بالا رفتن سرعت واکسیناسیون و در نهایت شاهد کاهش مرگ و میر وکمک به قطع زنجیره این بیماری هستیم..

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی