امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ آبان ساعت ۱۰:۵۸ کد مطلب: 67471
 برگزاری مراسم تحلیف و پیوستن بیش از200نفر از اعضا جوانان به سازمان امداد
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری مراسم تحلیف بیش از 200 نفر عضو جوان و پیوستن به سازمان امداد ونجات خبرداد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: 220 نفر از اعضای جوانان علاقه مند به فعالیت در حوزه امداد ونجات ، همزمان با هفته هلال احمر تحلیف می شوند.
وی اظهار داشت:گذراندن دوره های مهارتهای پایه داوطلبی ،امداد وکمکهای اولیه 22 ساعته و همچنین حداقل شش ماه عضویت در سازمان جوانان از مهمترین شرایط این اعضا بوده است.
معین زاده ضمن آرزوی موفقیت و سرافرازی برای اعضا جوانان ، گفت: این اعضا پس از تعویض کاور جوانان با کاور امداد ونجات ، اهدا درجه امدادگری و قرائت سوگندنامه به سازمان امداد ونجات تحلیف شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی