امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ آبان ساعت ۸:۵۶ کد مطلب: 67476
 درخشش 7 اثر از هلال احمر خراسان رضوی در جشنواره فیلم کوتاه مدرسه

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از انتخاب 7 اثر دانش آموزی به عنوان آثار برگزیده در هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده گفت: نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، مبنی بر تقویت ، شناسایی ، هدایت و پرورش استعدادهای هنری برای اعتلای بلندمدت نظام مقدس جمهوری اسلامی، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، با هدف انگیزه دهی به دانش آموزان هنرمند و مستعد هنر در جهت تولید محتوای مناسب و خلاقانه هنری ، هفتمین جشنواره دانش آموزی فیلم کوتاه مدرسه را برگزار نمود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد یک فرصت خوب برای اعضاء دانش آموز که در طول سال تحصیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه بوده و از رفتن به مدرسه و فعالیت های درسی مدرسه محروم بودند دانست و افزود:این جشنواره با موضوع ویژه هلال احمر « مدرسه دوستی ، مدرسه ایمن » و و موضوع امدادی با تأکید بر جنبه آموزشی« خودامدادی و کمک به دیگران » برگزار شد.

معین زاده اظهار داشت: این جشنواره در خردادماه 1400 و به میزبانی استان گلستان برگزار شد و موضوعاتی از قبیل فیلم کوتاه داستانی ، انیمیشن ، مستند ، علمی و آموزشی ، نماهنگ ، تیزر تبلیغاتی از مهمترین موضاعات آن هستند.

      از مجموع 31 اثر ارسال شده به جشنواره منطقه ای شمال شرق کشور ، 21 اثر از استان خراسان رضوی بوده که از این تعداد آثارمحمدعرفانی رحمانی،سینا رنگساز،امیرعلی نجاتی،عسل عباسی و یونس افراز به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی