امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱ آذر ساعت ۱۲:۲۹ کد مطلب: 67500
  بیش از 6 هزار نفراز برنامه های هلال احمر خراسان رضوی در هفته کتاب وکتاب خوانی بهره مند شدند

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی گفت:6هزارو 556 نفر از فعالیتهای اعضا جوانان هلال احمر استان در هفته کتاب وکتابخوانی بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:. سهم کتاب در انتقال دانش ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است. کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود.

وی اظهار داشت:پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود.

 معین زاده گفت:بازدید وعضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان ،تجهیز کتابخانه های کانونهای جوانان،مسابقات قصه گویی وکتابخوانی وسفر مجازی به کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران از مهمترین فعالیتهای اعضا جوانان در این هفته بوده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه یک هزارو 308 نفر از اعضا جوانان در برنامه های این هفته مشارکت داشتند ، افزود:از این تعداد 569 نفر از اعضا برادران و739 نفر از اعضا خواهران بودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی