امروز: ۱۴۰۱/۲/۲۹تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۸ دي ساعت ۱۳:۳۷ کد مطلب: 67878
 درخشش 10 عضو هلال احمر خراسان رضوی در مسابقات پرتوی صلح ومهریاد
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 10 نفر از اعضا هلال احمر خراسان رضوی درمسابقات مهریاد و پرتو صلح ویژه کودکان شرکت نمودند و موفق به کسب رتبه برتر شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود: همزمان با هفته کودک که با شعار حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی است دو مسابقه مهریاد و پرتو صلح ویژه کودکان در دو رده سنی چهار تا هشت سال و هشت تا ۱۲ سال برگزار شد.
وی هدف از شرکت اعضا در این مسابقات را آگاه سازی افکار عمومی نسبت به اهمیت دوران کودکی و توجه به نیاز‌ها و خواسته‌های کودکی عنوان کرد و گفت: اینگونه برنامه‌ها با توجه به شرایط ناشی از کرونا و رنگ بندی مخاطرات این بیماری با فراهم کردن زمینه مشارکت کودکان و نوجوانان اجرا می شود.
معاون امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی ادامه داد: مسابقه نمایش عروسکی مهریاد با یکی از موضوعات دوستی و مهرورزی آشنایی با کیف کمک‌های اولیه، وسایل نقلیه امدادی و یا تلفن‌های امدادی بود و همچنین مسابقه ملی پرتو صلح که با هدف ترویج مفاهیم و فرهنگ صلح و دوستی بین کودکان برگزار شد.
معین زاده اظهار داشت:در مسابقه پرتو صلح در گروه سنی 4 تا 7 سال سلوان سالاری نیا ، حلما سادات معصومی، مهسا یوسفی ودر گروه سنی 8 تا 12 سال سوگند زیکن ،فائزه چاهجویی، الهه بسکابادی و در مسابقه مهریاد در گروه سنی 4 تا 7 سال دنیز صنایع و مهیا شجاعی و گروه سنی 8 تا 12 سال آندیا ایرانی و مهیا زنگنه موفق به کسب رتبه برتر شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی