امروز: ۱۴۰۱/۴/۴تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۹ فروردين ساعت ۱۳:۵۲ کد مطلب: 68461
 آغاز فعالیت مشترک تیم سحاب هلال احمر نیشابور و پلیس دوچرخه سوار
رییس جمعیت هلال احمر نیشابور از آغاز فعالیت مشترک تیم سحاب جوانان جمعیت هلال احمر و پلیس دوچرخه سوار شهرستان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور،اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت: با توجه به اوج سفرهای نوروزی و ترافیک پر حجم به دلیل حضور هموطنان عزیز در شهرستان نیشابور و اهمیت حضور پررنگ جوانان هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی در نقاط پر تردد، فعالیت مشترک جمعیت هلال احمر نیشابور و پلیس دوچرخه سوار در شهرستان آغاز گردید.

وی در ادامه افزود: هدف از اجرای این طرح توسعه و تقویت دامنه بشر دوستی و ارائه خدمات امدادی در حوادث مترقبه و غیر مترقبه ، توزیع ماسک ، توصیه بهداشتی ،رعایت فاصله گذاری اجتماعی و آموزش های خود مراقبتی توسط تیم سحاب جوانان هلال احمر و نیز ارتقای فرهنگ عبور و مرور ،روان سازی ترافیک، رسیدگی به موقع به تخلفات رانندگی توسط ماموران پلیس می باشد.

شاه بیگی گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی با استفاده از دوچرخه در نقاط پر تردد و گردشگری و مذهبی شهر نیشابور حضور یافته و نسبت به ارائه خدمت هر چه بهتر به زائرین و مسافرین عزیز نوروزی اقدام می کنند
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی