امروز: ۱۴۰۱/۴/۴تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۱ فروردين ساعت ۹:۲۳ کد مطلب: 68510
 وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به پویش ملی بهرفت پیوست
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در جریان سفر هیئت دولت به خراسان رضوی در بازدید از غرفه‌های استقبال از مسافران نوروزی در ابتدای جاده طرقبه به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوست.
به‌گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان خراسان رضوی به‌نقل‌از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی امروز پنجشنبه ۱۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۱، در سفر به شهرستان شاندیز طرقبه در بازدید از غرفه‌های استقبال از مسافران نوروزی در ابتدای جاده طرقبه دقایقی با داوطلبان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت‌وگو کرد.
او با پیوستن به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) میثاق‌نامه این پویش را امضا کرد و نوشت: «قسم نمی‌خورم. ولی به‌خاطر صداقت جوانان هلال احمر با همه وجود تلاش می‌کنم.»
مهندس ضرغامی در دفتر یابود جوانان هلال احمر نیز نوشت: «حضور جوانان هلال احمر در ابتدای طرقبه فوق‌العاده بود. خانم‌ها فهمیده، با انگیزه و آشنا به ماموریت بودند. ممنون از اینکه هستید»
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به نیروهای پلیس، آتش‌نشانی و راهنمای گردشگری مستقر در ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی طرقبه خداقوت و خسته‌نباشید گفت.
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و هیئت دولت، برای سفری دو روزه امروز وارد مشهد شده است
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی