امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۴ تير ساعت ۹:۵۶ کد مطلب: 70071
 مشارکت 870 عضو جوان در اجرای برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی ازمشارکت بیش از 800 عضو جوانان هلال احمر خراسان رضوی در اجرای برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده گفت: روز پنجم تیرماه با هدف کنترل مواد مخدر و ابراز عزم سیاسی ملت‌ها در امر مبارزه با آن، تقویت همکاری و اقدام جهانی در خصوص مبارزه با قاچاق مواد مخدر و آشنایی قشر جوان با آسیب‌های اعتیاد به نام روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه بیش از 100 مورد فعالیت توسط اعضا جوانان در این هفته صورت گرفته است،افزود: اعتیاد به عنوان یک آسیب اجتماعی عوارض جسمی و روانی بسیاری دارد و از مهم‌ترین مشکلات اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی به شمار می‌رود .

وی ضمن تاکید بر اینکه ریشه کن کردن اعتیاد به طور کامل امکان پذیر نیست ولی می‌توان با تلاش و تدبیر آن را کنترل کرد و با ارتقا سطح آگاهی افراد جامعه باعث پیشگیری از آن شد، اظهار داشت: در برنامه های متنوعی که در این هفته انجام شد بیش از 6 هزار نفر از خدمات اعضا جوانان بهره مند شدند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی