امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد ساعت ۹:۵۰ کد مطلب: 71685
 تقدیر از عضو جوان هلال‌احمر خراسان رضوی در دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری

تقدیر از عضو جوان هلال‌احمر خراسان رضوی در دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری

  مراسم اختتامیه دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران با حضور جمعی از دانشجویان، اساتید و مسئولان، در دانشگاه تهران برگزار و در این مراسم علاوه بر تقدیر از 10 دانشجوی جوان هلال‌احمری، لوح قدردانی این آیین به دبیرکل جمعیت هلال‌احمر به نمایندگی از همه اعضای این جمعیت اعطا شد.

در مراسم اختتامیه دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری از محمدجواد سروقدی، کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد عضو جوان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تقدیر شد.

در این مراسم به دانشجویان ایران، علاوه بر تقدیر از ۴۲ مصداق فداکاری شامل ۹ زن، ۲۶ مرد و ۷ گروه فداکار دانشجویی و ۷ مصداق فداکاری غیردانشجویی شامل ۳ پزشک و یک پیراپزشک فعال، یک گروه غیردانشجویی، یک مرزبان و همچنین از خانواده شهید غیرت «حمیدرضا الداغی» تقدیر شد.

بر اساس آیین‌نامه این رویداد ملی فرهنگی، حضور داوطلبانه در دفاع از کشور؛ انقلاب اسلامی و حریم اهل‌بیت (ع)؛ ارائه خدمات پیشگیرانه و امدادرسانی داوطلبانه در حوادث و رخ‌دادهای طبیعی یا غیرمترقبه؛ انجام فعالیت‌های داوطلبانه در امور خیریه؛ تأمین اعضای حیاتی بیماران نیازمند از طریق اهدای خون و عضو؛ مشارکت داوطلبانه در سازندگی، آبادانی و محرومیت‌زدایی کشور؛ انجام فعالیت‌های داوطلبانه در حوزه‌های سلامت و توانبخشی و انجام فعالیت‌های داوطلبانه در زمینه حفاظت از محیط زیست، از مصادیق هفت‌گانه فداکاری تعریف شده است.

لازم به ذکر است که در این مراسم، دبیرکل جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان جوانان جمعیت و جمعی از دانشجویان هلال‌احمر حضور داشتند که از 10 جوان دانشجو و یک جوان غیر دانشجوی هلال‌احمری قدردانی شد.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی