امروز: ۱۴۰۱/۷/۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

اخبـــار
اختتامیه طرح همسفران خورشید 7 به روایت تصویر
هفتمین مرحله از طرح همسفران خورشید با هدف خدمت به زائران پیاده حرم رضوی در دهه آخر ماه صفر، صبح امروز ۶ مهرماه ۱۴۰۱ با حضور رئیس جمعیت هلال‌احمر و استاندار خراسان رضوی پایان یافت.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۷ ساعت ۱۲:۲۱

رئیس جمعیت در اختتامیه طرح همسفران خورشید عنوان کرد: امدادگران هلال احمر، مصداق عینی فی سبیل ا.. هستند
رئیس جمعیت هلال احمر کشور در همایش اختتامیه طرح همسفران خورشید از تلاش های امدادگرانی که در ایام پایانی ماه صفر خادم زائران رضوی بودند، تجلیل کرد
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۶ ساعت ۱۲:۵۶

آمادگی و تجهیز ۱۰۷ پایگاه امداد جاده‌ای جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران رضوی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: در راستای خدمت رسانی به زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ۱۰۷ پایگاه امداد جاده‌ای این جمعیت در مسیرهای منتهی به مشهد که محور اصلی خدمت رسانی طرح همسفران خورشید است آماده و تجهیز شده است.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۳۰ ساعت ۸:۳۶

دبیرکل جمعیت هلال احمر:آمادگی لازم برای ارائه خدمات به زائران رضوی در دهه پایانی صفر وجود دارد
سردار دکتر یعقوب سلیمانی روز سه شنبه در نشستی که با موضوع هماهنگی و برنامه‌ریزی خدمات هلال احمر در دهه پایانی ماه صفر برگزار شد افزود: با هماهنگی‌های انجام شده هیچ گونه دغدغه‌ای در این زمینه نداریم و تلاش بر این است که زائران امام رضا(ع) در این ایام اذیت نشوند و رفاه حال آنان فراهم شود.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۲۹ ساعت ۱۴:۰

واژگونی خودرو پراید حادثه آفرید
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان مه ولات از واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور تریت حیدریه به گناباد خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۲۸ ساعت ۸:۰

آغاز به کار طرح همسفران خورشید از ۲۷شهریور
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه پایانی ماه صفر هزار و ۲۰۰تا هزار و ۴۰۰نیروی امدادگر و نجاتگر در قالب تیم‌های امداد و نجات به همراه ۶۰ دستگاه آمبولانس، دو دستگاه اتوبوس‌آمبولانس و دو بالگرد امدادی در نقاط مختلف محورهای منتهی به مشهد در خراسان رضوی به زائران امام رضا(ع) خدمات ارائه می‌دهند.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۲۱ ساعت ۱۴:۰

امدادرسانی به حادثه واژگونی خودروی نیسان محور رشتخوار به خواف:
21 نفر مصدوم در حادثه واژگونی خودروی نیسان محور رشتخوار به خواف شهرستان رشتخوار
امدادرسانی به حادثه واژگونی خودروی نیسان توسط تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۹ ساعت ۱۱:۱۹

خدمت رسانی بیش از 100عضو هلال احمر به زائران اربعین
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از خدمت رسانی 124 عضو جوان هلال احمر استان در مراسم اربعین حسینی(ع) خبرداد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۹ ساعت ۱۰:۲۲

راهنمای زائران در ایام اربعین حسینی| نشانی مراکز درمانی هلال‌احمر در مسیر نجف تا کربلای معلی (طریق‌الحسین)
اگر زائر پیاده حرم اباعبدالله در ایام اربعین حسینی هستید، با محل استقرار تیم‌ها و مراکز درمانی هلال‌احمر در مسیر نجف اشرف تا کربلای معلی(طریق الحسین) آشنا شوید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۷ ساعت ۹:۲۰

راهنمای زائران در ایام اربعین حسینی| نشانی مراکز درمانی هلال‌احمر در نجف اشرف
اگر زائر پیاده حرم اباعبدالله در ایام اربعین حسینی هستید، با محل استقرار تیم‌ها و مراکز درمانی هلال‌احمر در نجف اشرف آشنا شوید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۷ ساعت ۹:۱۹

راهنمای زائران در ایام اربعین حسینی| نشانی مراکز درمانی هلال‌احمر در کربلای معلی
گر زائر پیاده حرم اباعبدالله در ایام اربعین حسینی هستید، با محل استقرار تیم‌ها و مراکز درمانی هلال‌احمر در کربلا آشنا شوید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۷ ساعت ۹:۱۸

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر:
۲۹ درمانگاه و مرکز درمانی هلال‌احمر در کشور عراق میزبان زائران اربعین است
ئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: در مراسم اربعین امسال ۷ درمانگاه در کربلای معلی، ۷ درمانگاه در نجف اشرف و ۱۵ مرکز درمانی در محور نجف به کربلا توسط جمعیت هلال احمر برپا شده است
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۷ ساعت ۹:۱۴

برگزاری مانور تمرین کامل طرح اضطراری در فرودگاه شهدای سبزوار
معاون مدیرعامل و سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار از برگزاری مانور تمرین کامل طرح اضطراری در فرودگاه شهدای سبزوار با حضور سایر سازمان های مرتبط در امر بحران خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۶ ساعت ۱۴:۱

دیدار نماینده مردم کاشمر ، بردسکن ، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با رئیس جمعیت هلال احمر
دکتر پیرحسین کولیوند برای پیگیری امورات جمعیت هلال احمر در شهرستان های کاشمر ، بردسکن ، خلیل آباد و کوهسرخ قول مساعد داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۶ ساعت ۸:۳۳

مراسم تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد
مراسم تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد با حضور ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان، حجت السلام صادقی امام جمعه،دکتر رضا نصیری فرماندار، دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار گردید.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۱۵ ساعت ۱۴:۴