امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۰:۲۲ کد مطلب: 2334
 درمانگاه
درمانگاه امام خمینی (ره) از سال 1362 در خیابان حرعاملی تاسیس شد و با 31 سال قدمت در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد. این درمانگاه در سال 1387 به محل فعلی خود در خیابان رازی منتقل شد.
خدمت انحصاری جمعیت هلال احمر در مراکز درمانی، واکسیناسیون مننژیت جهت حجاج بیت ا... الحرام و عتبات عالیات می باشد.
مرکز درمانی امام خمینی (ره) ، در بخشهای پزشک عمومی، پزشک متخصص پوست، واکسیناسیون حجاج، تزریقات ، پانسمان و اخذ ECG در دو شیفت صبح و عصر در حال خدمت گزاری به مراجعین محترم می باشد.
در پی درخواست های مکرر مراجعین محترم و دستور مدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر جناب آقای دکتر احمدی در اردیبهشت ماه 1393 مرکز دوم واکسیناسیون جهت رفاه حال زائرین محترم ، در خیابان فدائیان اسلام، فدائیان اسلام 12 ، افتتاح و در شیفت صبح آماده خدمت رسانی به مراجعین می باشد.
  1. از دیگر خدمات جمعیت هلال احمر هر ساله در ایام حج تمتع تشکیل تیم های سیار واکسیناسیون و اعزام تیم واکسیناسیون به محل جلسات مناسک حج می باشد.
    051-38540004-5تلفن:.  
 درمانگاه امام خمینی
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی