امروز: ۱۴۰۰/۶/۲۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰:۲۹ کد مطلب: 1519
شرح وظایف امورحقوقی واملاک:
 شرح وظایف

 

                                                     شرح وظایف امور حقوقی واملاک

- انجام کلیه امور حقوقی جمعیت استان اعم از امور مربوط به محاکم ودادسراها وادارات ثبت اسناد و املاک و سایر ادارات و سازمانهای دولتی و اقدامات قانونی از جهت حفظ مصالح وحقوق و منافع جمعیت در مقابل اشخاص حقیقی و حقوقی.

- جمع آوری ،بررسی و تنظیم اطلاعات جهت ارائه نظرات و آراءمشورتی در پاسخ به پرسشهای حقوقی شعب جمعیت و تشریک مساعی با آنها در زمینه های قضائی با همکاری اداره کل امور حقوقی و املاک جمعیت.

- شرکت در جلسات دادگاهها ،شوراها وهیئت های حل اختلاف و سایر مراجع قضائی بر حسب دستور مدیر جمعیت استان پس از انجام مشاوره و اخذ راهنمائی قضائی از اداره کل امور حقوقی و املاک جمعیت.

- جمع آوری و تنظیم اطلاعات لازم جهت استفاده نمایندگان اداره کل امور حقوقی و املاک در متن لوایح دفاعیه جمعیت در مراجع صلاحیتدار.

- انجام تحقیقات محلی پیرامون سوابق امر در مورد ابهامات موجود در پرونده متشکله و تناقض گوئی احتمالی بین طرفین اختلاف جهت استفاده نماینده اداره کل امور حقوقی و املاک قبل از عزیمت از مرکز به استان.

- اقدام جهت ثبت املاک جمعیت ودریافت سند مالکیت و مراقبت مستمر از املاک جمعیت.

- نگهداری و ضبط اسناد و مدارک مالکیت جمعیت و اعاده آنها به جمعیت پس از رفع نیاز.

- ارائه گزارش منظم ماهیانه از دعاوی مطروحه له یا علیه جمعیت ووضعیت املاک.

- بررسی و کنترل نحوه استفاده از املاک جمعیت و همکاری در جهت وصول مستمر درآمدهای املاک وصول مطالبات و عواید وکوشش در حفظ منافع و مصالح جمعیت.

- تهیه آمارهای ارزیابی سالیانه از املاک و مستغلات و باغات و اراضی مزروعی.

- انجام سایر وظایف طبق دستور مقام مافوق و تکالیفی که طبق دستورالعمل های صادره از اداره کل امور حقوقی و املاک واگذار میشود.

.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی