امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۶
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۰:۲۹ کد مطلب: 1519
شرح وظایف امورحقوقی واملاک:
 شرح وظایف

 

                                                     شرح وظایف امور حقوقی واملاک

- انجام کلیه امور حقوقی جمعیت استان اعم از امور مربوط به محاکم ودادسراها وادارات ثبت اسناد و املاک و سایر ادارات و سازمانهای دولتی و اقدامات قانونی از جهت حفظ مصالح وحقوق و منافع جمعیت در مقابل اشخاص حقیقی و حقوقی.

- جمع آوری ،بررسی و تنظیم اطلاعات جهت ارائه نظرات و آراءمشورتی در پاسخ به پرسشهای حقوقی شعب جمعیت و تشریک مساعی با آنها در زمینه های قضائی با همکاری اداره کل امور حقوقی و املاک جمعیت.

- شرکت در جلسات دادگاهها ،شوراها وهیئت های حل اختلاف و سایر مراجع قضائی بر حسب دستور مدیر جمعیت استان پس از انجام مشاوره و اخذ راهنمائی قضائی از اداره کل امور حقوقی و املاک جمعیت.

- جمع آوری و تنظیم اطلاعات لازم جهت استفاده نمایندگان اداره کل امور حقوقی و املاک در متن لوایح دفاعیه جمعیت در مراجع صلاحیتدار.

- انجام تحقیقات محلی پیرامون سوابق امر در مورد ابهامات موجود در پرونده متشکله و تناقض گوئی احتمالی بین طرفین اختلاف جهت استفاده نماینده اداره کل امور حقوقی و املاک قبل از عزیمت از مرکز به استان.

- اقدام جهت ثبت املاک جمعیت ودریافت سند مالکیت و مراقبت مستمر از املاک جمعیت.

- نگهداری و ضبط اسناد و مدارک مالکیت جمعیت و اعاده آنها به جمعیت پس از رفع نیاز.

- ارائه گزارش منظم ماهیانه از دعاوی مطروحه له یا علیه جمعیت ووضعیت املاک.

- بررسی و کنترل نحوه استفاده از املاک جمعیت و همکاری در جهت وصول مستمر درآمدهای املاک وصول مطالبات و عواید وکوشش در حفظ منافع و مصالح جمعیت.

- تهیه آمارهای ارزیابی سالیانه از املاک و مستغلات و باغات و اراضی مزروعی.

- انجام سایر وظایف طبق دستور مقام مافوق و تکالیفی که طبق دستورالعمل های صادره از اداره کل امور حقوقی و املاک واگذار میشود.

.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی