امروز: ۱۳۹۸/۳/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۴:۲۶ کد مطلب: 46314
 تحویل ۵۰۰ میلیون ریال داروهای اضطراری امدادی به پایگاه‌های بین شهری هلال احمر خراسان رضوی
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: داروهای o.t.c مورد نیاز در طرح نوروز 98 به ارزش 500 میلیون ریال به پایگاههای امداد ونجات جمعیت هلال احمر در سراسر استان تحویل گردید.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید مجتبی احمدی افزود: تعداد 89 پایگاه امداد و نجات و نیز پست ایمنی و سلامت مسافران استان در نوروز امسال راه‌اندازی شده است.
وی افزود: در روزهای اخیر دفترهای ثبت حوادث و ارزیابی 51 پایگاه امدادی نوروز امسال به ارزش 125میلیون ریال طراحی و چاپ شد که در طرح ملی نوروزی 98 هلال احمر به تمامی شعب و پایگاه‌های امداد و نجات سطح استان خراسان رضوی تحویل شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تعمیر و به‌روزرسانی کلیه تجهیزات تخصصی نجات پایگاههای امداد و نجات و اتاقهای آماده عملیات شعب جمعیت هلال احمر سطح استان خراسان رضوی با حضور کارشناسان سازمان امداد و نجات نیز صورت گرفته و اقلام تبلیغی و راهنما نیز تحویل است.
شایان ذکر است داروهای غیرتخصصی عمومی را به عنوان otc شناخته و در کلیه پایگاه های امداد ونجات هلال احمر موجود می باشد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی