امروز: ۱۳۹۹/۷/۱۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ دي ساعت ۹:۹ کد مطلب: 53451
 عملیات سخت و پرخطر انتقال مادر باردار به بیمارستان تربت جام در برف شدید

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از عملیات سخت و پرخطر انتقال مادر باردار و تولد نوزاد ساعت 2 بامداد خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تربت جام در ساعت 9 شب مورخ 22 دی ماه برابر اعلام مرکز اورژانس شهرستان یک مادر باردار هجده ساله در روستای رونج این شهرستان بعلت مسدود بودن مسیر ارتباطی روستا نیاز فوری به خدمات امدادی دارد.

کاظمی : این عملیات بسیار سنگین و پرخطر برای تیم امدادی بوده است به حدی که در مسیر رسیدن به روستا بارها اسیر یخبندان و برف شدید شدند و با کمک نیروهای خدوم اداره راه پس از 5 ساعت به مادر باردار می رسند.

رییس هلال احمر با اعلام این خبر افزود : این نوزاد دختر که اولین فرزند این خانواده بوده است پس از رسیدن به بیمارستان حدود ساعت 02:00 بامداد 23دی ماه متولد گردید. شایان ذکر است این عملیات امدادی به علت ارتفاع برف در مسیر که بعضا به هشتاد سانت می رسیده است با سختی و خطرات بسیاری همراه بوده است و هفت ساعت به طول انجامید و در صورت عدم دریافت خدمات درمانی جان مادر و نوزاد به مخاطره می افتاد.

علی کاظمی افزود : مادر باردار و نوزاد در سلامت کامل تحویل بیمارستان سجادیه تربت جام شدند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی