امروز: ۱۳۹۹/۵/۱۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۲۱:۳۲ کد مطلب: 54794
 بیش از ۸۷۰میلیون ریال کمک مردم تربت حیدریه به سیل زده گان سیستان و بلوچستان ارسال شد

 

معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه از مشارکت مردم این شهرستان در جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی مردم این شهر خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه؛سعید فکوری در حاشیه مراسم ارسال کمک‌های اهدایی به مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان گفت: با مشارکت مردم نوع دوست اقلام مورد نیاز شامل مواد غذایی، پوشاک، پتو و محصولات شوینده جمع آوری و به مناطق سیل‌زده در این استان ارسال شد.

فکوری در ادامه  تصریح کرد: مبلغ ریالی کمک‌های غیر نقدی مردم تربت حیدریه  ۷۳۰میلیون ریال و کمکهای نقدی ۱۴۰میلیون ریال می باشد که در این میان انواع مواد غذایی، آب آشامیدنی، لوازم بهداشتی و شوینده، پوشاک گرم، پتو، آب  معدنی و ... به همت واحد‌های مختلف هلال‌احمر جمع آوری شده است.

وی در ادامه افزود : ابعاد فاجعه سیل اخیر بسیار وسیع بوده لذا امیدواریم با همکاری مردم و دیگر دستگاه ها بتوانیم گام موثری در یاری رساندن به هم وطنان خود برداریم.

معاون مدیرعامل در ادامه گفت: اعتبار و موفقیت هلال احمر قطعا مرهون توجه به مسئولیت های اجتماعی است که به عنوان حلقه واسط میان مردم و افراد نیازمند تلقی می شود و از طرفی می تواند منجر به کسب سرمایه اجتماعی ارزشمندی شود که نقش هلال‌احمر را به عنوان یک نهاد مطمئن و همراه در میدان حوادث پررنگ تر می کند و موفقیت های بیشتری  را برای این نهاد عام المنغه به همراه خواهد داشت.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی