امروز: ۱۳۹۹/۴/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۴:۲۸ کد مطلب: 58405
 هزار بسته بهداشتی میان بیماران خاص خراسان رضوی توزیع می‌شود


 
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: امروز یکهزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۳ میلیون ریال میان آسیب‌دیدگان کرونا توزیع می‌شود.
دکتر سید مجتبی احمدی در آیین آماده‌سازی و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی آسیب‌دیدگان کرونا و بیماران خاص که به یاد امام خمینی(ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد در ورزشگاه پایگاه پشتیبانی عملیات امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی در مشهد برگزار شد، افزود: تعداد ۳۵ هزار نفر در مشهد دارای بیماری‌های خاصی مانند سرطان و بیماری کلیوی و دیابت و امثالهم‌ هستند که بسته‌های بهداشتی هلال احمر تقدیمشان می‌شود.
وی افزود: در ماه‌های اخیر شیوع بیماری کرونا، کارگاههای مردمی داوطلبان هلال احمر تعداد 238 هزار عدد ماسک تولید کردند که در اولویت نخست تعدادی از این موارد به کارکنان کادر درمانی و بهداشتی توزیع گردید.
وی اضافه کرد : 4 هزارو 328 بسته حمایتی از کمکهای مردمی که به هلال احمر اهداشده نیز به آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا اعطا شد.
دکتر احمدی ادامه داد: در این مرحله از محل کمکهای مردمی 1000 بسته غذایی شامل 9 قلم کالا به ارزش 3میلیون ریال اماده ارسال و توزیع است که از امروز و با یاد امام خمینی(ره ) توزیع می‌شود.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به اهداء 35 هزار پک بهداشتی اشاره کرد و گفت : تعداد 35 هزار پک بهداشتی نیز به بیماران خاص از قبیل سرطانی ها ، بیماران کلیوی و .. در حال توزیع هستیم‌
وی ادامه داد : بیماران ناشی از کرونا که از لحاظ معیشتی ضعیف هستند توسط مددکاری بیمارستانها به هلال احمر معرفی میشوند و از محل کمکهای مردمی کشوری مبلغی از 3 تا 5 میلیون تومان کمک می شود که تا کنون 31 بیمار معرفی شده است
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی