امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۰:۲۷ کد مطلب: 58799
 مشارکت بیش از 3200نفر روز از اعضا جوانان استان در برنامه های هفته ازدواج
معاون امور جوانان هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته ازدواج10 عنوان برنامه در قالب ۱۲۰ فعالیت در سطح شعب استان برگزار شد و بیش از ۳ هزار دویست نفر روز از اعضا جوانان در این برنامه ها مشارکت داشته اند .
به گزارش روابط عمومی هلال‌احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده با بیان این خبر ادامه داد: برنامه های از قبیل برگزاری چندین کارگاه آموزشی ازدواج آسان و مهارت های زندگی به صورت وبینار و کلاس های حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، تقدیر از زوج های جوان هلال‌احمری ، ارسال پیامک تبریک به اعضا و فضا سازی محیط کانون ها و شعب با محوریت مهارت های زندگی و ازدواج در سطح شعب استان برگزار شده است .
وی با اشاره به اجرای ۱۲۰ فعالیت در سطح ۲۴ شعبه و نمایندگی استان افزود : تعداد کل اعضا شرکت کننده در این برنامه ها۳ هزار ۲۶۹ نفر روز بود که از این ۲ هزار ۸۶ نفر از اعضا کانون های جوانان و ۸۲۹ نفر از اعضا کانون های دانشجویی بوده اند.
معین زاده ضمن تاکید بر اینکه بیشتر برنامه ها به صورت مجازی و وبینار به دلیل بیماری کرونا برگزار شده است تصریح کرد : سایر برنامه های که به صورت حضوری برگزار شده است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت گرفته و تعداد ۱۲ هزار ۶۴۷ نفر از اجرای این برنامه ها بهره مند شده اند.
همچنین مرتضوی مسئول امور جوانان شعبه گناباد گفت:برگزاری وبینارآموزشی مهارتهای پیش از ازدواج ویژه اعضای سازمان جوانان استان خراسان رضوی به میزبانی سرزمین قنات های کهن،وبا همکاری اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی برگزارشد.
وی با تاکید بر این مطلب که هلال احمر جزء آن دسته از ادارات مردمی است که تعاملات سازنده اعضا موجب نتایج مثبتی ازجمله ازدواج های آسان ،سالمی شده است گفت: با قرار گیری در هفته ملی ازدواج آسان از تعدادی زوج امدادی تقدیر شده و هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.
مرتضوی افزود:در پایان هفته نیز با حمایت اداره بهزیستی وبینار مجازی "مهارتهای پیش از ازدواج " برای اعضای سازمان جوانان خراسان رضوی بصورت رایگان و با اعطای گواهینامه برگزار شد که در این وبینار مشارکت بیش از۲۰۰نفر از اعضا از سراسر استان خراسان رضوی در مدت یک ساعت و 30 دقیقه را شاهد بودیم.
امسال برنامه های هفته ملی ازدواج درجمعیت هلال احمرفریمان به صورت مجازی برگزارشد.
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان فریمان ازبرگزاری برنامه های هفته ملی ازدواج وتبریک این روز به صورت مجازی،به دلیل شیوع ویروس کروناخبرداد.
امیرعابد پور با اشاره به اهمیت مسئله ازدواج جوانان ونهادینه سازی این فرهنگ گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و نیاز به رعایت فاصله گذاری اجتماعی وعدم تجمع افراد اکثربرنامه ها ی هفته ملی ازدواج مبتنی برفضای مجازی است.
عابدپورگفت:اعضای جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان دروبینارآموزشی استان باموضوع مهارت های زندگی و ازدواج آسان که ازطریق سامانه جلسات خراسان رضوی به طورآنلاین ویژه خواهران وبرداران دردوروزمتوالی برگزارشدشرکت نمودند.
وی همچنین به تهیه کلیپ با عنوان اهمیت وضرورت ازدواج درجامعه وهمچنین پوسترها ونوشته هایی بااین موضوع باهدف گرامیداشت این هفته وامرمقدس ازدواج وترویج فرهنگ آن درجامعه به اطلاع رسانی در فضای مجازی اشاره نمود.
برنامه های اجرا شده در هفته ازدواج در رشتخوار
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار از اجرای برنامه های متنوعی در این هفته خبرداد.
سید علی حسین زاده گفت:همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) برنامه هایی اعم از برگزاری وبینار مهارت های پیش از ازدواج، تقدیر از اعضای مزدوج جوان جمعیت و.... با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده در محل جمعیت برگزار شد.
وی همچنین ضمن تقدیر از اعضای مزدوج و تبریک این روز به آنان آرزوی موفقیت و خوشبختی برای جوانان این مرز بوم را از خداوند خواستار شد.
اجرای برنامه‌های متنوع هلال احمر مشهد در هفته ازدواج
مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر مشهد مقدس از اجرای برنامه های متنوع در هفته ازدواج خبر داد.
حمیده حقیقی گفت: همزمان باهفته ازدواج و سالروز پیوند آسمانی حضرت فاطمه زهرا (س)و حضرت علی(ع) پیام تبریک رییس جمعیت هلال احمر مشهد در فضای مجازی منتشر گردید.
وی بیان کرد: در راستای تحکیم بنیاد خانواده در هفته ازدواج مشاوره تلفنی و حضوری به طور رایگان در اختیار اعضا قرار گرفت.
حقیقی اظهار کرد:بیش از ۲۰نفر از اعضای جوانان نیز در وبینار آموزشی مهارت های زندگی و ازدواج آسان شرکت نمودند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی