امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۸ مهر ساعت ۱۱:۲۳ کد مطلب: 59317
 خدمت رسانی به ۴۵ هزار زائر‌بارگاه ملکوتی‌امام هشتم
معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر مشهد مقدس،از خدمت رسانی به ۴۵ هزار نفر از زائران ‌بارگاه ملکوتی‌امام هشتم توسط جمعیت هلال احمر مشهد مقدس همزمان با دهه آخر صفر خبر داد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشهد مقدس،سید جمال زرگر با بیان این خبر گفت: همزمان با دهه آخر صفر ،۳۸ تیم خدمت رسان که متشکل از اعضای جوانان می باشد جهت خدمات بشر دوستانه و امدادی به هیات های مذهبی اعزام گردید. وی بیان کرد: اعضای جوانان در۹۱ هیات مذهبی در سطح شهرستان مشهد توانستند خدمات بشر دوستانه و امدادی به زائران ومجاورین امام هشتم ارائه خدمت نمایند. رییس جمعیت هلال احمر مشهد مقدس ادامه داد: ۱۵ هزار ماسک،۵۰ لیتر ماده ضدعفونی کننده و ۲۰۰ جفت دستکش در میان زائران و مجاوران اقا علی ابن موسی الرضا در آستانه شهادت ایشان توزیع گردید. وی عنوان کرد: بدلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا آموزش چهره به چهره به ۲۳ هزار نفر توسط اعضاء جوانان صورت گرفت. روزانه بیش از ۱۶۰ عضو جوان در طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی حضور داشته اند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی