امروز: ۱۳۹۹/۹/۱۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۹ آبان ساعت ۹:۲۰ کد مطلب: 61532
 سفر یک روزه دکتر عارفی به نیشابور

عارفی مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر در سفری چند ساعته در جمع سرخ پوشان نیشابوری حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت : در سفری چند ساعته دکتر عارفی مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر ، دکتر احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و هیئت همراه  در جمعیت هلال احمر حضور یافتند.

وی درادامه افزود : در این سفر دکتر عارفی پس از  بازدید بخش های مختلف درمانگاه ، در جمع پرسنل شعبه حضور یافته و پس از ارائه گزارش از فعالیت های صورت گرفته توسط سایر واحد ها  در شش ماهه اول سال 99 ، پرسنل شعبه به بیان مشکلات و درخواست های خود پرداختند که دکتر عارفی دستور پیگیری آنها را صادر نمودند.

شاه بیگی گفت : در ادامه سفر مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جمعیت هلال احمر به همراه مدیرعامل جمعیت استان ، از زمین در نظر گرفته شده جهت ساخت مجتمع امدادی بازدید و از پیگیری های شعبه به منظور تحقق این مهم قدردانی نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور بیان کرد : در پایان سفر دکتر عارفی در جمع نجاتگران پایگاه امداد ونجات بین شهری امام رضا (ع) حضور یافته و از تلاش های شبانه روزی این عزیزان در این شرایط بحرانی قدردانی نمودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی