امروز: ۱۳۹۹/۱۲/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن ساعت ۱۰:۵۱ کد مطلب: 62004
 احتساب شرایط جسمی گروه‌های سنی در آزمون ایثار/ شرایط سنی تعدیل می‌شود

رئیس سازمان امدادونجات هلال‌احمر با اشاره به مصوبه‌ی اخیر ستاد برگزاری آزمون ایثار گفت:شرایط جسمی گروه‌های سنی مختلف در آزمون درجه‌ی ایثار ۹۹ لحاظ می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور گفت:  با موافقت رئیس و دبیرکل جمعیت هلال‌احمر، حداقل نمره‌ی قبولی در مرحله‌ی آزمون آمادگی جسمانی برای آزمون دهندگان ۳۵ سال به‌بالا (متولدین ۶۵/۱/۱ به قبل)، از ۶۰ به ۵۰ و برای سایر آزمون دهندگان زیر ۳۵ سال (متولدین ۶۵/۱/۱ به بعد)، از ۶۰ به ۵۵ تعدیل می‌شود.
 
به گفته وی نحوه‌ برگزاری دوباره‌ آزمون مهارتی از واجدین شرایطی هم که پیش از این در آزمون کسب درجه‌ی ایثار شرکت کرده بودند، متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
رئیس سازمان امداد و نجات تاکید کرد: با توجه به اینکه از روش‌های مختلف فراخوان حضور نجاتگران واجد شرایط اعلام شده، لازم است نسبت به اعلام مصوبات و نیز فراخوان حضور همگی واجدین شرایط تاکید و نظارت کافی توسط مدیران عامل و معاونین امدادونجات استان‌ها انجام شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی