امروز: ۱۴۰۰/۲/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۶ فروردين ساعت ۱۰:۳۸ کد مطلب: 63569
 کسب بالاترین درجه درحوزه امداد ونجات (ایثار) توسط جواد زورمند داوطلب جمعیت هلال احمر سرخس

رییس هلال احمر سرخس : بزرگترین سرمایه جمعیت هلال احمر داوطلبین آن هستند
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس محمد رضایی گفت:  ایثار بالاترین درجه در هلال احمر است که انتخاب افراد برای حضور در عملیات های مختلف کشوری و همچنین اعزام های بین المللی بر اساس این درجه بندی انجام می شود.
ایشان بیان داشت :این درجه بندی بر اساس شاخص های مختلفی همچون سنوات خدمتی افراد، گذراندن دوره های آموزشی، حضور در فعالیت های عملیاتی، مشارکت فعال در برنامه ها و مناسبت ها، فعالیت های علمی و پژوهشی، حضور در رقابت های امداد و نجات استانی و کشوری و . . . انجام گردید.
وی افزود: درجه بندی های افراد در جمعیت هلال احمر به ترتیب امدادگر سوم، امدادگر دوم و امدادگر اول است و پس از آن با حضور در دوره های آموزشی مختلف و فراگیری مطالب تخصصی و بررسی مستندات در کمیته استانی به ترتیب به درجات نجاتگر سومی، نجاتگر دومی و نجاتگر یکمی نائل می شوند.
رییس هلال احمرسرخس تصریح کرد: از این مرحله به بعد بررسی درجات به صورت کشوری انجام می شود که پس از طی دوره های آموزشی مختلف و با انجام آزمون های عملی و آمادگی جسمانی به درجه ایثار می رسند که بالاترین درجه در جمعیت هلال احمر است.
رضایی در ادامه ضمن تبریک به جواد زورمند داوطلب شعبه سرخس گفت: همه ما به وجود شما افتخار می کنیم ، شماها بزرگترین سرمایه هلال هستید و در کلیه عملیات ها ، سیلابها ، جاده ها و آوارها به عنوان فرشته الهی جان انسان هایی که مشرف به مرگ هستند را نجات می دهید.
تنها کسانی می‌توانند در جمعیت هلال‌احمر خدمت کنند که روحیه امدادگری داشته باشند.شما نزد خدا خیلی عزیزید،بیشتر قدر خودرا بدانید که مقامی والا نزد خدا دارید . من از خداوند منان می خواهم که مهر وجودتان همواره پوینده ، پاینده و تابنده باشد و گامهایتان راسخ و استوار به سوی بهروزی و پیروزی رهنمون گردد.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی