امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۰
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين ساعت ۱۵:۵۹ کد مطلب: 63620
 تجلیل از برترین های حوزه‌ی جوانان جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه
از برترین های حوزه‌ی جوانان جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه تجلیل شد

سعید فکوری گفت:در این مراسم که با حضور آنلاین معاون امورجوانان جمعیت هلال‌احمر استان به صورت ویدیو کنفرانس و اعضای جوانان و منتخب جمعیت هلال‌احمرشهرستان برگزار گردید از افتخار آفرینان و فعالین حوزه ی جوانان در سال ۱۳۹۹ که به صورت داوطلبانه در برنامه های بشردوستانه و انسان دوستانه این جمعیت شرکت داشتند تقدیر گردید.

 در این مراسم علیرضا معین زاده معاون امور جوانان استان نیز به صورت ویدیو کنفرانس از زحمات معاون مدیر عامل و رئیس شعبه و مسئول امور جوانان و فعالیت های خوب جوانان داوطلب شهرستان تربت حیدریه تقدیر و قدرشناسی به عمل آورد.

گفتنی است در  سال گذشته حوزه ی جوانان جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه موفق به کسب عناوین افتخار در جشنواره های ملی و استانی از قبیل سفیران بشر دوستی ،تندیس فداکاری، طرح ماه تابان، طرح نیک نمای هلال، جشنواره ی بادبادک ها،جشنواره‌ی یلدانه و ... گردیده است .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی