امروز: ۱۴۰۱/۹/۱۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر ساعت ۲۳:۱۵ کد مطلب: 67276
 🔴 ۲ کشته بر اثر برخورد دو دستگاه پراید در محور کدکن به رباط سنگ
👤
 ✍ به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه سعید فکوری رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: طی اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مبنی بر برخورد دو دستگاه سواری در کیلومتر ۳۰ محور رباط سنگ_کدکن به پایگاه‌های امداد و نجات بین جاده‌ای شهدای کامه و گرماب به سرعت عوامل دو پایگاه با خودرو‌های آمبولانس و نجات به محل اعزام شدند.

🔶او افزود: پس از رسیدن نیرو‌ها و ارزیابی مشخص شد که دو سرنشین سواری پراید ۱۴۱ به‌دلیل شدت جراحات وارده در دم جان باخته و دو سرنشین سواری پراید ۱۳۱۲ دچار مصدومیت شده اند.

🔶رئیس هلال احمر تربت حیدریه ادامه داد: دو فوتی این حادثه تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل و مصدومین توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی