امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۸ آذر ساعت ۱۰:۶ کد مطلب: 67588
 اجرای مانور زلزله به مناسبت 8آذرروز ملی ایمنی در برابر زلزله

مانور زلزله وایمنی با هدف ایجاد آمادگی لازم در برابر زلزله و کاهش تلفات وخسارات ناشی ازآن در مدرسه دخترانه 15خرداد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس رییس جمعیت هلال احمرسرخس گفت: تاب آوری شهری از جمله نیاز امروزی شهرهای بزرگ ونیز شهرهایی با بافت تاریخی است که می طلبد این حرکت وترویج فرهنگ مواجهه با مخاطرات طبیعی از مدارس شروع ودر سطح جامعه پایدار شود.
ایشان افزود: نقش مدیریت شهری در زمان بحران ونیز شناسایی گروههای مردم نهاد وفعالان اجتماعی در ساعات اولیه وقوع بحران که به ساعت طلایی معروف است می تواند نقش بسزایی در کاهش مرگ ومیر وآسیب های اجتماعی وبرگشت شهر به حالت اولیه داشته باشد.
محمد رضایی خاطر نشان کرد: مدارس اگرایمن باشد وپیش بینی های لازم در این مدارس برای مواقع بحران اندیشیده شود به عنوان یک پناهگاه مناسب در هنگام بحران معرفی خواهند شد و می توانیم در قالب برگزاری مانور وآموزش های مورد نظر به این هدف برسیم.
رییس جمعیت هلال احمر سرخس محور اصلی این مانور را((ایمنی وپناه گیری اضطراری)) عنوان کرد وتصریح نمود: مانور زلزله امسال همکاری ستاد بحران ، هلال احمر، آموزش وپرورش ، آتش نشانی ، نیروی انتظامی ونیروهای اورژانس بزگزار شد.
وی همچنین خاطر نشان کرد: مانورهای آموزشی در مدارس سبب آمادگی وانسجام بیشتر دستگاههای امدادرسان در مقابل حوادث احتمالی می شود ودانش آموزان نکات ایمنی مورد نیاز رادر مواجهه با مخاطرات طبیعی برای نجات جان خود فرا می گیرند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی