امروز: ۱۴۰۱/۲/۳۰
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۱ بهمن ساعت ۱۱:۳۲ کد مطلب: 68025
 نجات جان ۴ نفر گرفتار در ارتفاعات مشهد


حسن گودرزی از عملیات ۱۰ ساعته برای نجات جان افراد گرفتار در ارتفاعات روستای مجد خبرداد.


حسن گودرزی مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: شب گذشته طی اعلام نیروانتظامی مبنی بر گرفتار شدن ۴ نفر در ارتفاعات روستای مجد بلافاصله یک تیم امدادی کوهستان از شعبه مشهد به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: پس از پیمایش ۱۰ ساعته نیروهای امدادی و‌عبور از مسیرهای صعب العبور به این ۴ نفر دسترسی پیدا کرده که پس از انجام اقدامات امدادی لازم آن هارا به مکانی امن منتقل کردند.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد:
از هم استانی های خود تقاضا داریم به دلیل برودت هوا،یخبندان و صعب العبور بودن مسیرهای کوهستانی در حال حاضر از انجام پیمایش های کوهنوردی خودداری کنند.
همچنین مجید زارع، معاون امداد و نجات هلال احمر مشهد و سرپرست گروه اعزامی درباره این عملیات تشریح کرد:
طی تماس مرکز هماهنگی عملیات EOC استان مبنی بر مفقودی و گرفتاری شدن چهار نفر در ارتفاعات رشته کوه های بینالود و یا روستای ازغد به روستای مجد و مایون سریعا تیم امداد و نجات کوهستان مشهد به محلی که مختصات آن رو افراد ارسال کرده بودند اعزام شدیم.
وی افزود: متاسفانه به خاطر شرایط جوی نامناسب و برودت هوا دقت مختصات ارسالی  بسیار با خطایی حدود چندین کیلومتر بود که این امر باعث زمان جستجو و نجات این افراد گردید که خوشبختانه با تجربه فنی تیم عملیاتی توانستیم به
 محل این عزیزان برسیم و بعد از 10 ساعت عملیات این افراد رو صحیح و سالم به آغوش خانواده هایشان برگردانیم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی