امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۸ فروردين ساعت ۸:۴۲ کد مطلب: 68526
 تولد نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر
تولد نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر
ساعت 18:50روز شنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه، با مراجعه مادر باردار 25 ساله به پایگاه امداد و نجات کامه مبنی بر شروع درد زایمان و تقاضای انتقال به بیمارستان، پرستاران و نجاتگران حاضر در پایگاه ضمن انجام اقدامات اولیه شرایط اعزام بیمار را فراهم کرده که با توجه به آغاز فرایند زایمان،مادر نوزاد سوم خود رادر پایگاه جمعیت هلال احمر کامه بدنیا آورد.
بنا بر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه نوزاد دختر و مادر با حال عمومی خوب، پس از تسهیل فرآیند زایمان توسط  پرستاران و نجاتگران جهت انتقال به مرکز درمانی نهم دی شهرستان تربت حیدریه تحویل عوامل اورژانس گردیدند.
پرستاران و نجاتگران شرکت‌کننده در این ماموریت شادی آفرین، آقایان رسول ابوالحسنی، امیرشهامت نژاد، مجید بخشی، علی جلالی زاده و محمدجواد هاشمی بودند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی