امروز: ۱۴۰۱/۳/۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۱۱:۵۰ کد مطلب: 68739
 اهداء تجهیزات چشم پزشکی توسط پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر به مرکز درمان بستر شهر چکنه

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از اهداء تجهیزات چشم پزشکی دکتر ملکی چشم پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال به مرکز درمان بستر شهر چکنه خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور،اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت: همزمان با هفته گرامیداشت هلال احمر و صلیب سرخ و یکصمدین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر، در اقدامی خدا پسندانه دکتر محمدعلی ملکی چشم پزشک داوطلب هلال احمر تمامی تجهیزات مطب خود به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال به مرکز درمان بستر شهر چکنه بخش سرولایت  اهداء کرد.

 

وی در ادامه افزود: دکتر ملکی که خود متولد بخش سرولایت شهرستان نیشابور می باشند ، در عزیمت دومین کاروان سلامت پزشکان متخصص که قریب به ۱۰ پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر با تخصص های متفاوت از اهالی بخش سرولایت و ساکن مشهد مقدس و اقصی نقاط ایران عزیز در اجرای آن یاریگر جمعیت هلال احمر نیشابور بودند، دکتر ملکی همکاری ویژه ای با این شعبه داشتند و تصمیم گرفتند تمامی تجهیزات چشم پزشکی مطب خود را به مرکز درمان بستر شهر چکنه بخش سرولایت جهت استفاده هم ولایتی های خود اهدا کنند که این مهم با آغاز هفته گرامیداشت هلال احمر تحقق یافت.

 

شاه بیکی در پایان از تلاش و پیگیری مسئول خانه هلال و مساعدت و همکاری بخشدار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر چکنه صمیمانه قدر دانی نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی