امروز: ۱۴۰۱/۳/۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۱۰:۵۶ کد مطلب: 68751
 مانور ارائه خدمات امدادی و بهداشتی هلال احمر در حاشیه شهر مشهد آغاز شد

معاون درمان و توانبخشی هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته هلال احمر مانور ارائه خدمات امدادی و بهداشتی این جمعیت در حاشیه شهر مشهد از روز ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، مصطفی ذاکر افزود: در قالب این مانور، خدمات اولیه(پایه)سلامت در بخشهای خدمات پزشکی، تغذیه، بهداشت روان، بینایی سنجی و توانبخشی و نیز خدمات آموزشی و امدادی به ساکنان حاشیه شهر مشهد ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: این مانور خدمت با هماهنگی بسیج محلات و مساجد مناطق حاشیه نشین و با شناسایی و معرفی افراد نیازمند اجرا می شود  و افراد شناسایی شده به پایگاه این طرح که در یکی از مناطق حاشیه نشین مستقر است ارجاع داده می‌شوند.

معاون درمان و توانبخشی هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: این مانور برای مدت ۲ روز از ۲۰ تا ۲۱ اردیبهشت ماه فعال است که پیش بینی می‌شود در بخش بهداشتی و درمانی حداقل به ۷۰۰ نفر ارائه خدمت صورت گیرد.

ذاکر افزود: همچنین در این مانور آموزشهای پناه‌گیری در شرایط وقوع حوادث و نیز خدمات حوزه معاونت جوانان و داوطلبان به علاقه مندان ارائه می‌شود.

هجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و آغاز هفته هلال احمر است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی