امروز: ۱۴۰۲/۹/۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۹ آبان ساعت ۸:۹ کد مطلب: 70713
 مانور اسکان اضطراری در 2 خانه هلال شهرستان مه ولات انجام شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان مه ولات، مانور زلزله با سناریوی زلزله فرضی به قدرت ۶.۵ ریشتر در خانه های هلال روستایی مهنه و حسن آباد شهرستان مه ولات برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مه ولات هدف از برگزاری اینگونه مانورها علاوه بر توان افزایی اعضای آموزش دیده خانه هلال ،آماده بودن آنها در مقابل برخورد با حوادث احتمالی برشمرد.
حسین غلامی گفت:مانور داخلی خانه های هلال همزمان با کل کشور در دو خانه هلال فعال سطح شهرستان با حضور 50 نفر از اعضای خانه هلال برگزار شد.
وی نیز تصریح کرد:انتخاب محل اسکان مناسب برای اسکان اضطراری، ترویج فرهنگ استفاده از اردوگاه، نحوه صحیح ایجاد اردوگاه اسکان اضطراری،  را از مهم ترین اهداف این مانور عنوان کرد.
غلامی اسکان حادثه دیدگان را امری مهم در جریان بروز مقابله با بحران ها خواند و تاکید کرد: دستگاه های اجرایی متولی در حوزه مدیریت بحران باید ملزومات ابتدایی مورد نیاز در جهت اسکان اضطراری را پیش بینی کنند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی