امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱ آذر ساعت ۷:۵۵ کد مطلب: 70721
روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد:
 مانوراسکان اضطراری خانه های هلال در تایباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، هادی رمضانی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: این مانور که در دو روستای پشته و پساوه شهرستان تایباد با حضور مردم روستا ، دهیاران، امام جماعت و اعضای شورای روستاها برگزار شد.

وی افزود: ابتدا کلیه آموزش های مربوطه توسط مربیان هلال احمر به حاضرین در مانور ارائه و در خصوص نحوه نصب چادر ، توزیع اقلام امدادی و همچنین چگونگی انتخاب محل مناسب جهت برپایی اردوگاه نکاتی را متذکر شدند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد در ادامه اظهار داشت : اغلب اعضای شرکت کننده در مانور که از جوانان و نوجوانان بودند در تیم های 4 نفره گروه بندی و به نصب چادر های امدادی پرداختند. در پایان مانور تیم ها توسط مربیان ارزیابی و به تیم های برتر جوایزی از طرف دهیاری روستاها در جهت ایجاد انگیزه و روحیه به جوانان و نوجوانان تعلق گرفت.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی