امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۱ خرداد ساعت ۱۴:۴۵ کد مطلب: 71645
 عملیات جستجوی فرد گمشده در درگز

رئیس جمعیت هلال احمر درگز از عملیات جستجوی فرد گمشده در روستای شمسی خان خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان درگز ؛ از ساعات اولیه خبر مفقودی،  تیم امدادی خانه هلال روستا در سطح منطقه همراه نیروهای بومی عملیات جستجو شروع نموده که در ادامه  عملیات جستجو  در ساعت 9صبح مورخه ۳۱ اردیبهشت ماه طی تماس دهیار روستای شمس خان مبنی بر وجود رد پای فرد مفقود شده در زمینهای کشاورزی ارتفاعات روستا ؛ که بعد از هماهنگی با مرکز کنترل عملیات استان دو تیم عملیاتی متشکل ازیک تیم پیاده و یک تیم موتور سوار به منطقه اعزام شدند.

سودمند افزود: این جستجو از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و تا ساعت ۵ عصر در مناطق اطراف روستا ادامه داشت و آثاری از فرد مفقود شده یافت نشد.شایان ذکر فرد مفقود شده به لحاظ روان دچار مشکل میباشد و از ۳ روز قبل منزل خارج و برنگشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر درگز در پایان عنوان کرد: تا پیدا شدن فرد گمشده جستجو ونجات توسط تیم  عملیاتی خانه هلال روستا ادامه دارد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی