امروز: ۱۴۰۲/۹/۱۸
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۳ خرداد ساعت ۸:۵۲ کد مطلب: 71656
 تشییع پیکرشهید مدافع وطن یونس سیفی نژادبا حضور مردم شهید پرور شهرستان سرخس

رییس جمعیت هلال احمر سرخس ازحضور خانواده جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع وطن یونس سیفی نژاد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس احسان اسماعیل پورگفت: در پی شهادت 5تن از جوانان جان برکف این مرز وبوم در پاسداری از وطن عزیزمان دراستان سیستان وبلوچستان مرز سراوان توسط گروه تروریستی جیش الظلم وشهادت شهید یونس سیفی نژاداز جوانان شهرستان سرخس پرسنل ، امدادگران ونجاتگران، اعضای جوانان وداوطلبان جمعیت هلال احمر سرخس در مراسم تشییع پیکر این شهید گرانقدر شرکت کردند.
ایشان بیان داشت: این مراسم ساعت 16 روز دوم خرداد از میدان شهید چشک به سمت میدان امام خمینی(ره) آغاز وپس از اقامه نماز بر پیکر شهید توسط امام جمعه شهرستان ، به بهشت نبی منتقل ودرکنار دیگر شهدای شهرستان به خاک سپرده شد.
رییس جمعیت هلال احمر سرخس تصریح کرد: علاوه برحضور پرسنل واعضاء تعداد یک تیم امداد ونجات به همراه خودروی امدادی برای پوشش امدادی مراسم حضور داشتند.
احسان اسماعیل پوردر توصیف مقام شهید یادآور شد:دراسلام کمتر کسی به پایه شهید می رسد ، شهیدانی که آگاهانه وبا اخلاص نیّت به سوی میدان نبرد حق وباطل رفته وآخرین قطرات خون پاک خود را نثار می کنند در حدیثی از رسول خدا(ص) می خوانیم : بالاتر از هرنیکی، نیکی دیگری وجود دارد تا به شهادت در راه خدا رسد که برتر از آن چیزی متصور نیست.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی