امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۲:۲ کد مطلب: 72088
 اجتماع هزاران نفری هیات مذهبی حضرت علی اکبر(ع) جمعیت هلال احمر در مشهد مقدس

به مناسبت شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، هیات مذهبی حضرت علی اکبر(ع) سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با جمعیتی هزاران نفری در مشهد مقدس اجتماع کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد رفیعی در این مراسم گفت: یکی از ویژگی های شیعه بودن این است که در راه اهل بیت( ع) هزینه کنیم.  

وی با اشاره به اینکه پرداختن این هزینه می توان بصورت کمک کردن به دیگران باشد، افزود: این سعادت نصیب شما جوانان خوش قلب شده است که با استفاده از توانایی و نیروی جوانی خود با خدمت رسانی به زائرین پیاده، هزینه کنید.  

حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تصریح کرد: این کار شما یک عبادت محسوب می شود و اجر زیادی در پی خواهد داشت و بدانید که در ثواب بزرگی شریک شده اید.  

وی با بیان اینکه این خدمت اهمیت والایی دارد، خاطرنشان کرد: کمک به دیگری و حاصل شدن رضایت و دعای خیر آن، باعث جاری شدن برکات وصف ناشدنی در زندگی می شود.  

همچنین دکتر ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ضمن تسليت فرارسیدن ایام شهادت، با اشاره به اجتماع هیئت علی اصغر(ع) جمعیت هلال احمر گفت: این اجتماع با حضور ۳ هزارو ۵۰۰ نفر از ۲۶ استان، از اعضای جوانان‌ جمعیت هلال احمر برگزار شد.  

 وی بیان داشت: اجتماع هزاران نفری جوانان جمعیت هلال احمر امروز با سخنرانی حجت السلام والمسلیمن دکتر رفیعی در حسینیه شهدا مجتمع فرهنگی آیه ها برگزار شد.  

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی