امروز: ۱۴۰۲/۹/۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۱۸:۳۶ کد مطلب: 72090
 بازدید دکتر کولیوند از پایگاه های خدمت رسانی هلال احمر به زائران حرم مطهر رضوی

رئیس جمعیت هلال احمر در آستانه شهادت امام رضا (ع)، از پایگاه های جمعیت هلال‌احمر مستقر در مسیر های مواصلاتی منتهی به مشهد مقدس بازدید کرد.

دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر پنج شنبه ۲۳ شهرویور ماه، در آستانه شهادت امام رئوف(ع) به مشهد مقدس سفر کرد. وی در این سفر ضمن ادای احترام به ساحت مقدس بارگاه ملکوتی شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام از پایگاه های خدمت رسانی جمعیت هلال احمر به زائرین پیاده، بازدید کرد.
 دکتر کولیوند با حضور در مسیر نیشابور به مشهد و در حاشیه بازدید از یک پایگاه عملیاتی امدادونجات موقت جاده ای، نحوه عملکرد تیم ها و پایگاه های عملیاتی جمعیت هلال احمر در دهه پایانی ماه صفر به زائرین را مورد بررسی قرار داد.
 لازم به ذکر است، تا پایان ماه صفر ۱۱۰ پست امدادرسانی و ۷۸ قرارگاه امدادی پست موقت و اکیپ سیار با ظرفیت استفاده از امکانات خراسان رضوی و ۱۵ استان دیگر در محورهای مواصلاتی منتهی به مشهد مقدس و سطح استان در حال خدمت رسانی به زائرین می باشند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی