امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۵:۱ کد مطلب: 72368
 نخستین یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی از برگزاری 38 اقدام به یاد 38 شهید امدادگر استان در یادواره شهدای امدادگر خراسان رضوی خبر داد و گفت که این یادواره در آذر و دی ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان، محسن ذاکریان با بیان اینکه درسه ماه اخیر برنامه‌ریزی و هماهنگی برای برگزاری این یادواره در ایام شهادت حضرت زهرا(س) انجام شده است خاطرنشان کرد: این 38 اقدام در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی، حمایتی، آموزشی و ... است.

به گفته او از جمله این اقدامات می توان به مواردی از قبیل کاشت نهال ، اهدای خون ، روایتگری سیره شهدای امدادگر ، تولید پادکست و اثر هنری ، مسابقه نقاشی با محوریت شهدا درکانون غنچه‌های هلال احمر ، راه‌اندازی باشگاه کارآفرینان شایسته فردا ، آزادی زندانی های غیرعمد ، ایستگاه سلامت ، برگزاری دوره پیشگیری از اعتیاد ، تهیه بسته مهربانی برای دانش‌آموزان کم ‌برخوردار، برگزاری مراسم یلدانه، برگزاری کاروان سلامت و ... اشاره کرد که این اقدامات فرهنگی اجتماعی به نیابت از شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در تاریخ 16 آذر لغایت 16 دی ماه -1402برگزار می گردد.

ذاکریان با بیان اینکه این اقدامات به صورت استانی و با مشارکت همه شعب جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی اجرا خواهد شد افزود: برگزاری یادواره شهدای امدادگر خراسان رضوی زمینه‌ساز برگزاری کنگره ملی شهدای امدادگر در اردیبهشت سال آینده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تصریح کرد: دوران دفاع مقدس بواسطه هم‌نفس بودن امدادگران جمعیت هلال احمر با مجروحان و ارتباط آن‌ها با آزادگان و خانواده شهدا درخشان‌ترین دوران فعالیت جمعیت هلال احمر در طول یک قرن اخیر بوده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی