امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۸:۳۶ کد مطلب: 77181
 حضور تیم های آوار و آنست جمعیت هلال احمر در حادثه آوارساختمان در چناران

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،دکترسید علی منیری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت : بدنبال اعلام مرکز Eocاستان در تاریخ 1403/03/28 ساعت 11:40 دقیقه به جمعیت هلال احمر شهرستان چناران مبنی بر سقوط آواردر خیابان 22بهمن یک تیم عملیاتی امداد و نجات به همراه یک دستگاه خودر ست نجات به محل حادثه اعزام گردید.

️وی افزود: با تلاش عوامل آتش‌نشانی چناران دو فرد گرفتار شده در این حادثه خارج شده که یک نفر فوت و دیگری به بیمارستان منتقل شد و پس از برسی آوار نسبت به درخواست تیم سگ های زنده یاب ( آنست)از استان به منظور اطمینان از نبود مصدوم دیگر در این آوار توسط تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر چناران اقدام گردید.

️منیری گفت: پس از حضور تیم آنست جمعیت هلال احمر در محل حادثه و جستجو توسط سگ های زنده یاب مصدوم دیگری یافت نشد و در ساعت 15:00 مأموریت پایان یافت.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی