امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۸:۸ کد مطلب: 77192
 اعزام تیم های امدادی به مناطق زلزله زده کاشمر

دکتر سید علی منیری با بیان اینکه این حادثه با شدت ۵ ریشتر و در ساعت ۱۳ و ۲۴ دقیقه و در عمق ۶ کیلومتری زمین و حد فاصل شهرستانهای کاشمر و خلیل آباد رخ داد، اظهارداشت: در حال حاضر تیم های امدادی از شهرستان های، کاشمر، بردسکن،. مه ولات، تربت حیدریه، رشتخوار و بجستان به منطقه حادثه اعزام شده اند، افزود: ارزیابی لازم از مناطق درگیر شامل شهرهای کاشمر، خلیل آباد و ریوش و روستاهای محمدیه، کسرینه و زنده جان انجام شده است که خسارت های نیز به این مناطق وارد شده است.

منیری تصریح کرد: در حال حاضر اقلام اضطراری، تجهیزات اسکان اضطراری، تیم واکنش سریع استان و بالگرد امدادهوایی به مناطق آسیب دیده شهرستان کاشمر اعزام شده اند.

وی یادآور شد: هشت دستگاه خودروی کمک دار سبک، پنج دستکاه خودروی کمک دار سنگین، یک دستگاه موتولانس به محل حادثه اعزام شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه تاکنون ۴۵ نفر در این حادثه مصدوم شده اند، گفت: سالن ورزشی شهر کاشمر جهت اسکان اضطراری مردم و آسیب دیدگان آماده شده است.

وی با اشاره به مفقود شدن ۲ نفر از هموطنانمان در این حادثه، عنوان کرد: تیم آنست استان جهت جست و نجات این افراد به محل حادثه اعزام شده است.

منیری  در پایان خواستار همکاری مردم در مناطق آسیب دیده با عوامل امدادی و عملیاتی حاضر در منطقه شد.

 

بنا به گزارش ها تاکنون سه پس لرزه در حد فاصل شهرستان کاشمر و خلیل آباد به بزرگی ۲.۲،۲.۱ و ۲ دهم ریشتر احساس شده است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی