امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱:۲۷ کد مطلب: 77194
 افزايش تعداد اردوگاه اسكان اضطرارى در مناطق زلزله زده

دکتر سید علی منیری گفت: با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته در ابتدا چهار  اردوگاه اسکان اضطراری در محدوده امام زاده سید مرتضی، آرامگاه شهید مدرس،ورزشگاه سردار سلیمانی،  پارک بانوان  پیش بینی شده بود.

وی خاطر نشان کرد:با توجه به نياز سنجی های انجام شده مناطق جدید  جهت برپایی اردوگاه اسکان اضطراری در مناطق زلزله زده شهرستان کاشمر و خلیل آباد شناسایی و اردوگاه های اسکان اضطراری در این مناطق برپا شده است.

منیری افزود: در حال هشت اردوگاه شامل حاضر پنج  اردوگاه در شهر کاشمر، ۲ اردوگاه در محدوده زنده جان و یک اردوگاه در شهر خلیل آباد جهت اسکان و ارایه خدمت به آسیب دیدگان و مردم عزیز برپا شده است.

او خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز سنجی ها و ارزیابی های صورت گرفته افزایش تعداد اردوگاه های اسکان اضطراری در دستور کار قرار دارد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی