تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ دي ساعت ۱۳:۳۲ کد مطلب: 45495
 برگزاری دوره آمادگی در برابر مخاطرات

 

 اولین دوره آمادگی در برابر مخاطرات در جمعیت هلال احمر شهرستان درگز برگزار شد. 

رئیس جمعیت هلال احمر درگز گفت : اولین دوره آمادگی در برابر مخاطرات با حضور50 نفر از پرسنل ، امدادگران، نجاتگران ، اعضا جوانان و داوطلبان از مورخه 97/10/4   به مدت 3 روز در کلاسهای آموزشی جمعیت هلال احمر درگز  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر درگز ، محمد ابراهیمی اظهار داشت: در ساعات اولیه پس از وقوع مخاطرات خانواده ها ، دوستان ، همسایگان و ... اولین کسانی هستند که میتوانند بیشترین کمک و امدادرسانی را انجام دهند در این راستا به منظور کاهش خسارات مالی و جانی لازم است افراد آموزش دیده و از قبل آمادگی لازم را کسب کرده باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر درگز در ادامه افزود : این دوره آموزشی با موضوعاتی همچون ضرورت آمادگی در برابر مخاطرات، آشنایی با مخاطرات طبیعی و اقدامات لازم در آنها ، آشنایی با مخاطرات انسان ساخت و اقدامات قبل ، حین و بعد از مخاطرات ، کار گروهی و رسم نقشه خطر و .... با حضور دو نفر از مربیان این شعبه برگزار گردید.

محمد ابراهیمی در پایان اشاره نمود : دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات به مدت سه روز برگزار گردید و در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون بعمل آمد و در نهایت به قبول شدگان گواهینامه به مدت 8 ساعت اعطا خواهد شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی