تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ اسفند ساعت ۱۴:۱۳ کد مطلب: 46251
 هفتمین سوت پایان رقابت دادرسان مرحله شهرستانی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درگز از برگزاری هفتمین مرحله المپیاد طرح ملی دادرس ( دانش آموز آماده در روزهای سخت ) در درگز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر درگز محمد ابراهیمی با بیان این خبر گفت : در این المپیاد آماده 13 مدرسه که شامل 6 مدرسه پسرانه و 7 مدرسه دخترانه در غالب تیم های 14 نفره در دو بخش دختران و پسران شرکت داشتند.

وی در ادامه افزود : تیم های شرکت کننده در رشته های پناهگیری و خروج ایمن ، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی ، cpr  ، حمل مصدوم انفرادی و گروهی با یکدیگر به رقابت پرداختند که از بین 13 تیم شهرستانی یک تیم دختران و یک تیم پسران به مرحله استانی راه یافتند.

وی خاطر نشان کرد هدف برگزاری این طرح ترویج آموزشهای امدادی در بین دانش آموزان پایه هشتم و ارتقای سطح توانمندی و افزایش ظرفیت خود امدادی در دانش آموزان هنگام مواجه با حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی که به آنهات کمک می کند تا آمادگی لازم برای رویارویی با حوادث را داشته باشند.

وی در پایان جهت ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از محیط زیست از کاشت نهال توسط تیم های برتر هفتمین المپیاد آماده در هفته درختکاری اشاره نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی