تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۰:۴۷ کد مطلب: 62303
 برگزاری مانور سراسری خانه هلال روستای تاج الدین

رئیس جمعیت هلال احمر درگز از برگزاری مانور سراسری خانه هلال روستای تاج الدین توسط پرسنل،امدادگران ،نجاتگران وجوانان جمعیت هلال احمر شهرستان درگز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر درگز، محمد ابراهیمی در تکمیل این خبرگفت::این مانور برای آماده سازی مردم در مواجهه با زلزله در خصوص شعار((ایران آماده)) با انجام دستورالعمل های بهداشتی همراه با استقبال مردم غیور ومهربان روستای تاج الدین صورت گرفت.

وی افزود : همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مانور راس ساعت ۱۰ صبح با پخش آژیر از بلندگوی مسجد جامع روستای تاج الدین به مدت ۳۰ ثانیه آغاز شد.این مانور با حضور اهالی به مدت ۱۰ دقیقه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به طول انجامید.در این مانور نحوه پناهگیری در نقاط امن منزل،خروج ایمن و اضطراری صورت پذیرفت.

در ادامه  بخشدار بخش مرکزی ضمن بیان اهمیت تشکیل خانه های هلال و تاکید و نیاز به افزایش آگاهی روستائیان عزیز در خصوص آشنایی با مخاطرات و بلایا از طریق برگزاری دوره های آموزش همگانی از جمعیت هلال احمر شهرستان درگز به جهت برگزاری اولین مانور در خانه های هلال بخش مرکزی شهرستان قدردانی نموده و بر لزوم تداوم این مانور ها اشاره نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر درگز در پایان از مسئولین واحد های داوطلبان ، آموزش ، جوانان امدادگران،نجاتگران وجوانان شرکت کننده در این مانور ومردم روستا که با صبروشکیبایی از ابتدا تا انتها مانور همکاری لازم داشتند نهایت تقدیر و تشکر را داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی