تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۴ خرداد ساعت ۹:۱۷ کد مطلب: 65102
  آیین تجلیل از ایثارگران و داوطلبان فعال جمعیت در سالروز فتح خرمشهر

 

رئیس جمعیت جمعیت هلال احمر شهرستان درگز از  گردهمایی و تجلیل ازایثارگران و داوطلبان فعال جمعیت بمناسبت سالروز مقاومت ، ایثار و پیروزی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان درگز محمد ابراهیمی گفت : چه غرور آفرینند آن جوانانی  که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت می گذرانند به راستی بودن انسان آن گونه  که زنده بودن را  با  یاری و خدمت معنا  کند زیباترین جلوه هستی است .   

وی  در ادامه افزود :  همزمان با گرامیداشت یوم ا... سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر گردهمایی و آیین تجلیل  از پرسنل ایثارگر جمعیت و اعضا فعال با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور فرماندار ،  پرسنل جمعیت ،اعضا شورای اجرایی، داوطلبان، جوانان، امدادگران، ، تیم آفروید و موتور سوار هلال احمر و غنچه های هلال در مورخه 1400/03/04 در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ابراهیمی در پایان افزود: در این گردهمایی فرماندار شهرستان در سخنان خود از خدمات ارزشمند جمعیت در ایام کرونا و اجرای طرح های آمران، ناظران و سفیران سلامت نهایت تقدیر و تشکر را داشتند و در انتها جلسه با اهدای لوح سپاس و هدیه از ایثارگر جمعیت آقای محمد صفرزاده مینا ، اعضا و داوطلبان فعال و غنچه های هلال تقدیر بعمل آمد.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی