تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۲ آذر ساعت ۱۱:۳ کد مطلب: 67753
 گرامیداشت روز جهانی داوطلب با داوطلبان هلال احمر درگز

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان درگز عنوان نمود : فعالیتها و برنامه های متنوعی در هفته گرامیداشت رو ز جهانی داوطلب   با حضور پرشور داوطلبان و جوانان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان درگز به مناسبت گرامیداشت روز جهانی داوطلب برنامه های مختلف امدادی ، فرهنگی ، توسط  اعضا داوطلبان و جوانان برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر ضمن تبریک روز جهانی داوطلب گفت:  جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تربیت داوطلبان فعال و با آموزش افراد متخصص و دلسوز برای مقابله با حوادث و اتفاقات احتمالی در جامعه می کوشد که اعضای جامعه را در مقابل رخدادها مصونیّت بخشیده و زمینه پیشگیری از وقایع احتمالی را بیش از پیش فراهم آورد.

 وی افزود: از جمله برنامه های اجرا شده میتوان به تبلیغات محیطی و نصب بنر در درب  ورودی جمعیت و فضای مجازی و کانالهای شهرستان،دیدار با امام جمعه محترم  شهرستان حجت الاسلام ایروانی و استفاده از بیانات ایشان ،غبارروبی گلزار شهدا گمنام ،برپایی ایستگاه سلامت  و فراخوان عضویت (سنجش فشار خون، تب سنجی ، توزیع ماسک) در جنب میدان آزادی ، پیام تبریک رابط خبری دوطلبان  در فضای مجازی ، پاکسازی محیط زیست با حضور ادارات و ارگانها و با همکاری اعضا داوطلبان و جوانان  در منطقه جان آباد شهرستان درگز و  .... اشاره نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی