تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۹:۵۲ کد مطلب: 71839
 آیین تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر درگز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل و حجت الاسلام والمسلمین اسد الله اسدی نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی جهت برگزاری آئین تکریم علیرضا سودمند و معارفه علی عطاری به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر درگز در فرمانداری شهرستان حضور یافتند.

دکتر ذاکریان ضمن قدردانی از  خدمات علیرضا سودمند در طی سالهای خدمت و تلاش در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم بیان کرد: به امید خدا با توجه به تجربه و شناخت علی عطاری از حوزه های مختلف و تجربه علیرضا سودمند بستری مثبت جهت خدمت رسانی به مردم درگز  با همکاری نهادهای اجرایی شهرستان ایجاد شود.

ایت الله اسدی نیز ضمن تبریک هفته امامت و ولایت افزود : هر شخص با توجه به سمت خود مسیولیت سنگینی در خدمت رسانی به مردم دارد علی الخصوص در رابطه با مسائل امداد و نجات در هلال احمر که وظیفه کمک رسانی در تمامی زمینه ها را دارد ان شاالله در این مسیر موفق باشیم.

 

در پایان عطاری از حضور مسئولین در شهرستان تشکر کرد و گفت: درگز یکی از شهرهایی است که دیده نمی شود و حوادث بسیاری در آن رخ میدهد باید ظرفیت های آن را تقویت نماییم تا خود شهرستان بتواند مشکلاتش را حل نمیاد ،تمام تلاش خود را در استفاده از ظرفیت درگز جهت خدمت رسانی به مردم آن می نمایم.

 

شایان ذکر است در حاشیه این جلسه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با همکاران ، اعضا و شورای اجرایی دیدار و از امکانات و توان امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان بازدید به عمل آوردند
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی