تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۴:۱۸ کد مطلب: 71848
 بازدید دکتر ذاکریان از جمعیت هلال احمر شهرستان درگز
دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت استان خراسان رضوی طی حضور در شهرستان جهت برگزاری آئین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درگز ضمن حضور در فرمانداری و دیدار با فرماندار درگز محمد کرمی از امکانات، ساختمانهای تجاری و اداری و پایگاه عملیاتی تیوان نیز بازدید به عمل آوردند.
محمد کرمی در این دیدار، هلال احمر را یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس بیان کرد و گفت:با توجه به قرار گیری درگز در منطقه ای که دارای  رودخانه های فصلی و دائمی،جاده های مواسلاتی کوهستانی و دور افتاده بودن،شاهد حوادث بیشماری می باشیم،با توجه به امکانات و تجهیزات موجود در شهرستان در زمینه خدمت رسانی دچار مشکلات هستیم که نیازمند مساعدت بیشتری از طرف مسئولین است.
در ادامه حضور در شهرستان از انبار امدادی و ساختمانهای اداری و تجاری دیدار به عمل اوردندو افزودند:ما باید امکانات بالقوه شهرستان را به امکانات بالفعل تبدیل کنیم تا حداکثر استفاده از آنها در جهت خدمت رسانی صورت بگیرد.
در پایان دکتر ذاکریان ضمن خروج از شهرستان از تجهیزات و امکانات پایگاه بین شهری شهید علی شیخ (تیوان) نیز بازدید به عمل آوردند و از تلاشهای عوامل پایگاه در راستای خدمت رسانی به حادثه دیدگان تقدیر و تشکر نمودند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی