پربیننده‌ترین ها
گفتگو
مانور زلزله و ایمنی مدارس در رشتخوار برگزار شد
۱۳۹۴/۹/۱۲

امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه محوررشتخوار به تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه کامیون باسواری پژوپارس درکیلومتر65محوررشتخوار به تربت حیریه خبرداد.
۱۳۹۴/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ فروردين ساعت ۸:۵۰ کد مطلب: 39465
 عصر پر حادثه برای امدادگران هلال احمر رشتخوار
رئیس هلال احمر رشتخوار از تلاش امدادگران هلال احمر این شهرستان در انجام عملیات رهاسازی در حادثه واژگونی تراکتور و نجات جان کودک 10 ساله خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،ابراهیم رضازاده با اعلام این خبر افزود: در ساعت 16:10 عصر روز گذشته یک دستگاه تراکتور در روستای عباس آباد واقع در کیلومتر 27 محور خواف به تربت حیدریه واژگون شد که باعث گرفتار شدن راننده آن در زیر تراکتور شد.
وی اظهار داشت: بلافاصله پس از اطلاع تیم امدادی سه راهی سنگان هلال احمر خواف با یک دستگاه خودروی ست نجات به محل حادثه اعزام و عملیات رهاسازی انجام می شود که متاسفانه راننده تراکتور در همان ابتدا در صحنه حادثه جان خود را از دست می دهد.
رئیس هلال احمر رشتخوار همچنین از انجام عملیات انتقال کودک 10 ساله ای که از دیوار در روستای سنگان خواف سقوط کرده بود خبر داد وگفت:این کودک که از ناحیه دست راست دچار شکستگی شده بود نیز پس از انجام اقدامات امدادی اولیه با یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان نهم دی تربت حیدریه منتقل شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی