پربیننده‌ترین ها
گفتگو
مانور زلزله و ایمنی مدارس در رشتخوار برگزار شد
۱۳۹۴/۹/۱۲

امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه محوررشتخوار به تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه کامیون باسواری پژوپارس درکیلومتر65محوررشتخوار به تربت حیریه خبرداد.
۱۳۹۴/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۴ دي ساعت ۱۱:۴۱ کد مطلب: 70891
آغاز طرح ملی امداد و نجات زمستانه :
 آغاز طرح ملی امداد و نجات زمستانه

آغاز طرح ملی امداد و نجات زمستانه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمررشتخوار :سید علی حسین زاده رئیس جمعیت هلال احمر از آغازطرح ملی امداو نجات زمستانه در شهرستان رشتخوار خبر داد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر رشتخوار افزود: این طرح از 24 آذرماه در سطح جاده‌های شهری و بین‌شهری رشتخوار آغاز و تا فروردین‌ماه ادامه دارد

وی با اشاره به اهداف طرح امداد و نجات زمستانه خاطرنشان کرد: کاهش زمان حضور در صحنه حوادث، افزایش سرعت امدادرسانی در سوانح مختلف ترافیکی و غیر ترافیکی و کاهش آسیب‌های جانی ناشی از حوادث ترافیکی در محورهای برون‌شهری ازجمله اهداف اجرای این طرح است

حسین زاده تصریح کرد: ارتقاء نشاط و سلامت مردم در حین سفر، افزایش توانمندی مسافران زمستانی در مواجهه با سوانح مختلف از طریق توصیه‌های ایمنی و آموزش‌های چندرسانه‌ای، از دیگر اهداف اصلی طرح زمستانه می باشد.

وی عنوان کرد: در اجرای این طرح یک پایگاه ثابت امداد و نجات بین‌شهری در محور رشتخوار به تربت حیدریه فعالیت دارد که در قالب طرح امدادرسانی زمستانی به این طرح کشیک ۲۴ ساعته مرکز اداری اضافه می‌شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی