پربیننده‌ترین ها
گفتگو
مانور زلزله و ایمنی مدارس در رشتخوار برگزار شد
۱۳۹۴/۹/۱۲

امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه محوررشتخوار به تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه کامیون باسواری پژوپارس درکیلومتر65محوررشتخوار به تربت حیریه خبرداد.
۱۳۹۴/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۵ فروردين ساعت ۱۰:۵ کد مطلب: 46550
 توزیع 300 بسته کمک های اولیه بین مسافران و زائران نوروزی/ توزیع ۶۰ بسته حمایتی غذایی
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار از توزیع 300 بسته کمک‌های اولیه به مسافران و زائران نوروزی توسط تیم های سحاب جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.
با آغاز فصل بهار و شروع تعطیلات و مسافرت های نوروزی طرح ملی امداد و نجات و نیز ایمنی و سلامت مسافران جمعیت هلال احمر در سراسر کشور اجرا می شود که جمعیت هلال احمر رشتخوار نیز با راه اندازی پایگاه های مختلف امداد و نجات و همچنین جوانان به ارائه خدمات متنوع عام‌المنفعه می پردازند.
شهرستان رشتخوار در فاصله 205 کیلومتری شهر مشهد است که اعضای جمعیت هلال احمر رشتخوار در ایام نوروز هر سال در این شهرستان برای میزبانی برازنده از میهمانان بهار آماده‌اند و آرام و قرار ندارند.
گفت‌و‌گوی نوروزی ما با رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار در ادامه تقدیم شما می‌شود:
ابراهیم رضازاده با اشاره به فعالیت تیم های سحاب این شهرستان افزود: تیم های سحاب این شهرستان تعداد 300 کیف کمک های اولیه بین مسافران و زائرانی که به مناطق گردشگری این شهرستان حضور داشتند توزیع کردند.
وی با بیان اینکه خانه داوطلب جمعیت هلال احمر در شهرستان رشتخوار فعال است، گفت: 4 نیروی نجاتگر شامل 2 نجاتگر آقا و 2 نجاتگر خانم به مسافران خدمت رسانی می کنند و همچنین آموزش های کمک اولیه، توزیع پلاستیک های زباله از دیگر اقدامات انجام شده توسط نیروهای جمعیت هلال احمر این شهرستان است.
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار گفت: در طرح نوروزی در این شهرستان 40 نیروی جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی به مسافران نوروزی ارائه خدمت می کنند.
رضازاده با بیان اینکه در این شهرستان 60 بسته غذایی تهیه شده که با ارزش 60 میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
مشارکت 40 نیروی جمعیت هلال احمردرطرح نوروزی
همچنین مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر رشتخوار گفت: دراین شهرستان 2 پایگاه امداد و نجات بین شهری به صورت شبانه روزی فعال هستند و 40 نیروی جمعیت هلال احمر این شهرستان در طرح نوروزی 98 همکاری کردند.
سید علی حسین زاده با اشاره به تجهیزات امداد ونجات این شهرستان ادامه داد: یک دستگاه آمبولانس، خودروی ست حمل، یک دستگاه خودروی 2 کابین کمک دار، 2 خودروی سواری، یک دستگاه موتور سیکلت در پایگاه این شهرستان به مسافران و زائران نوروزی خدمت رسانی می کند.

توزیع 60بسته حمایتی بین نیازمندان
مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر رشتخوار با اشاره به تهیه 60 بسته غذایی حمایتی برای افراد نیازمند این شهرستان افزود: تعداد 60 بسته غذایی حمایتی شامل اقلام برنج، قند، حبوبات، کره، پنیر، ماکارونی، شکر، حلواشکری، روغن، رب تهیه شد.
فهمیه یتروم افزود: 60 بسته حمایتی تهیه شده هر کدام به ارزش یک میلیون ریال و در مجموع 60 میلیون ریال بین افراد کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی