پربیننده‌ترین ها
گفتگو
مانور زلزله و ایمنی مدارس در رشتخوار برگزار شد
۱۳۹۴/۹/۱۲

امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه محوررشتخوار به تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار از امداد رسانی پایگاه امداد و نجات شهیدرسولی به حادثه کامیون باسواری پژوپارس درکیلومتر65محوررشتخوار به تربت حیریه خبرداد.
۱۳۹۴/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۰:۵۹ کد مطلب: 62182
 اجرای طرح ناظران سلامت

 طرح ناظران سلامت درشهرستان رشتخوار برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر رشتخوار ، سید علی حسین زاده رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار گفت : اجرای طرح «ناظران سلامت» با همکاری اعضای جوان و داوطلبان در قالب مشارکت با شبکه بهداشت و درمان برای بازرسی از اصناف و تذکر لسانی در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان در حال انجام است.

وی بیان داشت: حضور در ادارات، مراکز ارائه خدمات عمومی مردمی برای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی مراکز بهداشت، ارائه آموزش‌های عمومی به کسبه و ارائه گزارش روزانه نظارتی به ستاد و مراکز بهداشت شهرستان‌ها از تعهدات هلال احمر در اجرای این طرح است.

این داوطلبان درصورت مشاهده رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، استفاده نکردن از ماسک و مواد ضدعفونی و نبود فاصله‌گذاری اجتماعی از سوی اصناف و مشاغل مجاز هستند که به آنها تذکر لسانی بدهند.

حسین زاده با بیان اینکه در اجرای این طرح 18 نفر از جوانان و نجاتگران هلال احمر رشتخوار با شبکه بهداشت همکاری دارند، افزود: این افراد در قالب تیم‌های ۲ نفره نظارتی در محله‌های شهر و در بین اقشار مختلف مردم به‌ویژه اصناف و بازاریان فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در مقاطع مختلف و براساس پیشرفت و شیوع بیماری تا پایان فصل زمستان ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز هدف دیگر جمعیت هلال احمر رشتخوار از اجرای این طرح میان اصناف است.

 

 طرح ناظران سلامت

 طرح ناظران سلامت
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی